TARGI NIERUCHOMOŚCI Przyjdź, kup i zamieszkaj „NA SWOIM” 18-19 listopada 2017r

Group4Events serdecznie zaprasza do odwiedzenia jedynych w swoim rodzaju targów nieruchomości we Wrocławiu. Podczas naszej imprezy będą mogli Państwo skorzystać z niedostępnych nigdzie indziej promocji i ofert specjalnych, uzyskać darmowe porady prawne i finansowe, niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania czy domu, a także wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

Dlaczego warto być z nami?

Każdy odwiedzający nasze targi otrzyma w cenie biletu specjalny katalog targowy, zawierający m. in.: porady i wskazówki jak bezpiecznie kupić dom lub mieszkanie, oraz szczegółowe prezentacje inwestycji dostępnych na dolnośląskim rynku mieszkaniowym. Oprócz katalogu wszyscy otrzymają również ułatwiający zwiedzanie informator targowy, w którym znajdzie się m.in. plan stoisk, spis wystawców oraz program seminariów targowych. W czasie dwóch dni „TARGÓW NIERUCHOMOŚCI Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” nie zabraknie również ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

  • W jednym miejscu, w jednym czasie – pełna oferta rynku nieruchomości.
  • Eksperci na wyciągnięcie ręki – podejdź, zapytaj, dowiedz się więcej.
  • Wszystko o kredytach – wygodnie zaplanuj finansowanie inwestycji.
  • Sprawdź specjalne oferty targowe i skorzystaj z okazji.
  • Zainspiruj się – nowatorskie pomysły dla domu i wnętrza.

ATRAKCJE

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową?
Porównać oferty kilku banków w jedym miesjcu?
Bezpłatnie skorzystać z porad ekspertów?

Trafiłeś w dobre miejsce!

Doradcy kredytowi, obecni na naszym wydarzeniu, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dopasować najlepszą ofertę, która pozowoli na zakup Twojego wymarzonego „M”!

Wykłady dotyczące rynku nieruchomości, porady prawne, nowości,  nadchodzące zmiany i trendy – o tym wszystkim opowiedzą nasi prelegenci!

Specjalnie dla Ciebie zaprosiliśmy znanych ekspertów, którzy podziela się  swoją wiedzą i doświadczeniem.

Otrzymasz od nich wiele przydatnych wskazówek, a także uzyskasz  odpowiedzi na pytania, które pojawiają się przy wyborze mieszkania lub domu.

Wszystkie wykłady prowadzone są w ciekawej formie i miłej, kameralnej atmosferze.

ZOBACZ INFORMATOR

PARTNERZY I PATRONI

BILETY WSTĘPU

Normalny

10zł
  • 1 osoba dorosła

Rodzinny

15zł
  • 2 osoby dorosłe + dzieci do 15 roku

GODZINY OTWARCIA

Sobota

10-16
  • ….

Niedziela

10-16
  • ….

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODBIERZ BILET ZE ZNIŻKĄ

30%

*Dotyczy zakupu biletów normalnych.


ADRES:

Hala widowiskowo – sportowa ORBITA

Wejherowska 34 ,
54-239 Wrocław

Hala widowiskowo – sportowa ORBITA to obiekt świetnie znany wszystkim mieszkańcom Wrocławia i okolic. Zlokalizowany w zielonej, parkowej okolicy kompleks jest doskonale skomunikowany z wszystkimi dzielnicami miasta i posiada rozbudowaną infrastrukturę parkingową. To jeden z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Europie – odbywają się tu imprezy sportowe w randze Mistrzostw Świata i Europy, kongresy i konferencje oraz koncerty światowych gwiazd. Znamy tę halę od podszewki – zrealizowaliśmy tu wiele edycji targówi i wiemy, że jest świetnie przystosowana do tego typu imprez zarówno jeśli chodzi o komfort wystawców, jak i odwiedzających.

JAK DOJECHAĆ

SAMOCHODEM

Hala Orbita znajduje się w dzielnicy Fabryczna, niedaleko Mostu Milenijnego. Kierując się od strony zachodniej należy jechać ulicami Kosmonautów i Lotniczą, od strony Starego Miasta – ulicami Legnicką lub Popowicką, od północy – Lipską, Osobowicką, przez Most Milenijny, natomiast od południa – ulicami Klecińską i Milenijną.

AUTOBUSEM

Dojazd do Hali Orbita możliwy jest autobusami linii 103, 122, 403, E (należy wysiąść na przystanku przy ulicy Legnickiej) koło zajezdni tramwajowej lub 126, 127, 128, 135, 435, C (należy wysiąść na przystanku przy ulicy Wejherowskiej). Hala Orbita znajduje się w odległości ok. 6,9 km od Dworca głównego PKP oraz Centralnego Dworca PKS.

TRAMWAJEM

W pobliże Hali Orbita można dojechać następującymi liniami tramwajowymi: 3, 10, 21, 22, 23. Należy wysiąść na przystanku przy ulicy Legnickiej przy zajezdni tramwajowej.