17-18
września

Targi Dom mieszkanie wnętrze
Międzynarodowe Centrum Kongresowe - Katowice

Trzecia  edycja targów „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” potwierdziła mieszkaniowe apetyty mieszkańców aglomeracji Śląskiej. W ostatni weekend Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach odwiedziło blisko 4 000 osób.

Targi „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” to nowa impreza na nieruchomościowej mapie Śląska. Pierwsza edycja, która odbyła się jesienią, była pierwszą od pięciu lat tego typu imprezą w Katowicach oraz okolicy i przyciągnęła tłumy odwiedzających, co pokazało, że mieszkaniowa gorączka dotarła także do tej części kraju. W ubiegły weekend osoby, które wybrały się do MCK mogły zapoznać się z ofertą ponad 70 wystawców, spośród których wielu przygotowało na targi specjalne promocje. 

Dominowały firmy deweloperskie –  m. in. z Katowic, Chorzowa, Mysłowic ale nie zabrakło również agencji nieruchomości, banków udzielających kredytów hipotecznych, pośredników finansowych czy firm oferujących elementy wyposażenia wnętrz. Stoiska regionalnych potentatów, jak np. ATAL, TDJ Estate , Activ Investment,  Dębowe Tarasy, J.W. Construction, Millenium Inwestycje, MP Project Invest, Wawel Service i in. przez oba dni targowe oblegały tłumy. Ogromną popularnością cieszyły się również bezpłatne prelekcje i seminaria targowe, podczas których można było m.in. dowiedzieć się, jak bezpiecznie i bezproblemowo zaciągnąć kredyt hipoteczny. 

Przez cały czas trwania imprezy zespół specjalistów – m. in. prawników, doradców finansowych czy architektów wnętrz – zgromadzony w Sektorze Bezpłatnych Porad służył odwiedzającym darmowymi poradami. W cenie biletu wszyscy otrzymali również katalog targowy, zawierający szczegółowe dane o wszystkich inwestycjach prowadzonych  przez deweloperów wystawiających się na targach. Standardem na imprezach tego organizatora jest również plac zabaw dla najmłodszych zwiedzających i elegancka kawiarenka targowa dla starszych.

Wideo

Patroni i partnerzy