7-8
kwietnia

Targi Przyjdź kup i zamieszkaj na swoim!
Hala widowiskowo-sportowa Orbita

Targi mieszkaniowe Wrocław 2018

Group4Events serdecznie zaprasza do odwiedzenia jedynych w swoim rodzaju targów nieruchomości we Wrocławiu. Podczas naszej imprezy będą mogli Państwo skorzystać z niedostępnych nigdzie indziej promocji i ofert specjalnych, uzyskać darmowe porady prawne i finansowe, niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania czy domu, a także wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

Atrakcje

 • Wystawcy

  Poznaj listę naszych wystawców!
  Sprawdź z kim masz możliwość bezpośredniego spotkania podczas Targów. Jedynie podczas targów możesz poznać ofertę wszystkich wystawców w jednym miejscu i czasie.

  Zobacz plan Targów

 • Promocje targowe

  Rabaty i promocje targowe przygotowane specjalnie dla Ciebie!
  Wystawcy targów Dom Mieszkanie Wnętrze przygotowali oferty specjalne wyłącznie dla uczestników targów.
  Do odebrania w formie Książeczki Rabatowej przy recepcji targowej.

 • Seminaria i wykłady

  Specjalnie dla Ciebie zaprosiliśmy znanych ekspertów, którzy podziela się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  Wykłady dotyczące rynku nieruchomości, porady prawne, nowości,  nadchodzące zmiany i trendy – o tym wszystkim opowiedzą nasi prelegenci! Otrzymasz od nich wiele przydatnych wskazówek, a także uzyskasz  odpowiedzi na pytania, które pojawiają się przy wyborze mieszkania lub domu.

  Pobierz plan wykładów

 • Katalog targowy

  W cenie biletu otrzymasz podstawową lekturę targową, zawierającą szereg artykułów na temat zakupu nieruchomości, budowy domu, wyposażenia wnętrz oraz prezentacje inwestycji czy produktów Wystawców. Współpracujemy z wieloma ekspertami, dlatego wiedza którą zamieszczamy w każdym naszym Katalogu jest aktualna i rzetelnie sprawdzona.

  Pobierz katalog

 • Plac zabaw

  Miejsce dla naszych najmłodszych zwiedzających. Dzieci pod okiem opiekunów będą mogły bawić się i uczyć w czasie gdy rodzice spokojnie mogą zapoznać się z ofertą wystawców.

 • Kawiarenka targowa

  Po trudach związanych z przemierzaniem hali wzdłuż i wszerz a przede wszystkim poznawaniem oferty wystawców możesz odpocząć i zrelaksować się w kawiarence targowej.

Bilety Bilety wstępu

10zł

Normalny
1 osoba dorosła

15zł

Rodzinny
2 osoby dorosłe + dzieci do 15 roku

Bilety Godziny otwarcia

10-16

sobota

10-16

niedziela

Odbierz bilet ze zniżką

Odbierz bilet ze zniżką - Targi na Swoim

* Dotyczy zakupu biletów normalnychKatowiceWrocław


Wyrażam zgodę na warunki promocji

Adres

Hala widowiskowo-sportowa Orbita

Wejherowska 34
54-239 Wrocław

Hala widowiskowo – sportowa ORBITA to obiekt świetnie znany wszystkim mieszkańcom Wrocławia i okolic. Zlokalizowany w zielonej, parkowej okolicy kompleks jest doskonale skomunikowany z wszystkimi dzielnicami miasta i posiada rozbudowaną infrastrukturę parkingową.

To jeden z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Europie – odbywają się tu imprezy sportowe w randze Mistrzostw Świata i Europy, kongresy i konferencje oraz koncerty światowych gwiazd.

Znamy tę halę od podszewki – zrealizowaliśmy tu wiele edycji targówi i wiemy, że jest świetnie przystosowana do tego typu imprez zarówno jeśli chodzi o komfort wystawców, jak i odwiedzających.

Dojazd

 • Dojazd na targi autem

  Hala Orbita znajduje się w dzielnicy Fabryczna, niedaleko Mostu Milenijnego. Kierując się od strony zachodniej należy jechać ulicami Kosmonautów i Lotniczą, od strony Starego Miasta – ulicami Legnicką lub Popowicką, od północy – Lipską, Osobowicką, przez Most Milenijny, natomiast od południa – ulicami Klecińską i Milenijną.

 • Dojazd na targi autobusem

  Dojazd do Hali Orbita możliwy jest autobusami linii 103, 122, 403, E (należy wysiąść na przystanku przy ulicy Legnickiej) koło zajezdni tramwajowej lub 126, 127, 128, 135, 435, C (należy wysiąść na przystanku przy ulicy Wejherowskiej). Hala Orbita znajduje się w odległości ok. 6,9 km od Dworca głównego PKP oraz Centralnego Dworca PKS.

 • Dojazd na targi tramwajem

  W pobliże Hali Orbita można dojechać następującymi liniami tramwajowymi: 3, 10, 21, 22, 23. Należy wysiąść na przystanku przy ulicy Legnickiej przy zajezdni tramwajowej.

Patroni i partnerzy