TARGI NIERUCHOMOŚCI Przyjdź, kup i zamieszkaj „NA SWOIM” 17-18 września 2016r

Group4Events serdecznie zaprasza do odwiedzenia jedynych w swoim rodzaju targów nieruchomości w Katowicach. Podczas naszej imprezy będą mogli Państwo skorzystać z niedostępnych nigdzie indziej promocji i ofert specjalnych, uzyskać darmowe porady prawne i finansowe, niezbędne do bezproblemowego zakupu mieszkania czy domu, a także wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

DLACZEGO NASZE TARGI?

Każdy odwiedzający nasze targi otrzyma w cenie biletu specjalny katalog targowy, zawierający m. in.: porady i wskazówki jak bezpiecznie kupić dom lub mieszkanie, oraz szczegółowe prezentacje inwestycji dostępnych na górnośląskim rynku mieszkaniowym. Oprócz katalogu wszyscy otrzymają również ułatwiający zwiedzanie informator targowy, w którym znajdzie się m.in. plan stoisk, spis wystawców oraz program seminariów targowych. W czasie dwóch dni „TARGÓW NIERUCHOMOŚCI Przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM” nie zabraknie również ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

  • Pełna oferta górnośląskiego rynku mieszkaniowego do obejrzenia w jednym miejscu i czasie;
  • Kładziemy nacisk na nowości – stoiska deweloperów oferujących premierowe inwestycje będą szczególnie oznakowane;
  • Na specjalne ułatwienia mogą też liczyć osoby poszukujące mieszkań, które można kupić w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”;
  • Unikalna, nowatorska formuła „święta nieruchomości”, podczas którego można znaleźć nie tylko wymarzony dom czy mieszkanie, ale po prostu przyjemnie spędzić czas z najbliższymi;
  • Specjalne strefy na hali targowej – kawiarnia, plac zabaw dla dzieci, sale seminaryjne.

ATRAKCJE

Organizatorzy nie zapomnieli o licznych prelekcjach tematycznych i bezpłatnych poradach specjalistów. Uznani eksperci z dziedziny architektury wnętrz, inżynierii budowlanej, finansów i prawa nieruchomościowego będą pełnić dyżury nieprzerwanie przez oba dni targowe.

Najmłodsi uczestnicy targów będą mogli przyjemnie spędzić czas w kolorowym kąciku malucha, z kolei ich rodzice będą mogli odpocząć i przejrzeć zebrane materiały w eleganckiej kawiarence targowej.

ZOBACZ INFORMATOR

PARTNERZY I PATRONI

BILETY WSTĘPU

Normalny

10zł
  • 1 osoba dorosła

Rodzinny

15zł
  • 2 osoby dorosłe + dzieci do 15 roku

GODZINY OTWARCIA

Sobota

10-16
  • …..

Niedziela

10-16
  • …..

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

ODBIERZ BILET ZE ZNIŻKĄ

30%

*Dotyczy zakupu biletów normalnych.


ADRES:

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

aleja Korfantego 35,40-166 Katowice

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to jeden z najnowocześniejszych obiektów kongresowo-wystawiennicznych w Polsce. Oddany do użytku wiosną 2015 r. obiekt przystosowany jest do organizacji szerokiego spektrum wydarzeń – targów, konferencji, kongresów, wystaw i widowisk. Budynek zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna JEMS Architekci.

Jego sercem jest wielka wielofunkcyjna sala o powierzchni blisko 10 tys. metrów kwadratowych, w której może zmieścić się blisko 12 tys. osób. W budynku jest łącznie 35 tys. m kw. powierzchni użytkowej, sala bankietowa na 800 miejsc oraz sala audytoryjna dla 600 słuchaczy. Zlokalizowane ścisłym centrum Katowic przy Rondzie im. Ziętka, ma bezpośrednie połączenie ze Spodkiem.

JAK DOJECHAĆ

SAMOCHODEM

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicachaleja Korfantego 3540-005 Katowice

AUTOBUSEM

Przystanek autobusowyKatowice Uniwersytecka

TRAMWAJEM

Katowice Rondo linie:0, 6, 13, 16, 19, 23, 43

Katowice Spodek linie:33