Premierowa edycja targów „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” już za nami! W ubiegły weekend Hala Orbita wypełniła się poszukującymi własnego „M

W targach wzięło udział blisko 80 wystawców, z czego zdecydowaną większość stanowiła czołówka wrocławskich deweloperów jak np. ARCHICOM, ATAL czy RAFIN. Odwiedzający targi mogli również sprawdzić swoją zdolność kredytową na stoiskach firm pośrednictwa finansowego czy nawet zaciągnąć kredyt hipoteczny w jednym z obecnych na targach banków. W Strefie Specjalnych Porad można było bezpłatnie zasięgnąć rady u rynkowych specjalistów, m in. doradców finansowych czy architektów wnętrz. Wielu wystawców przygotowało na targi unikalne promocje, które obowiązywały tylko podczas imprezy. W sumie podczas obu dni targów w Orbicie pojawiło się blisko 4 tys. zwiedzających.

– Wystawcy podkreślali, że odwiedzający nasze targi byli dobrze wyedukowani i przychodząc na imprezę mieli bardzo konkretną wiedzę i oczekiwania co do poszukiwanych lokali – mówi Jakub Dziedzic, dyrektor operacyjny firmy Group4Events, organizator targów. – Duże zainteresowanie premierową edycją targów „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM” pokazuje, że we Wrocławiu jest miejsce dla jeszcze jednego organizatora targów  mieszkaniowych. Takiego, który stawia na wymierne efekty, a nie tylko marketingową otoczkę.

Impreza odróżniała się od innych tego typu wydarzeń również formułą pikniku rodzinnego. O gorącą atmosferę dbał profesjonalny konferansjer, a głód i pragnienie można było zaspokoić w kawiarence targowej oraz przed halą, gdzie zaparkowały liczne wrocławskie food trucki. Dzieci mogły miło spędzić czas w specjalnej strefie zabaw, a dorośli – wziąć udział w konkursach z licznymi, atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania była m in. zagraniczna wycieczka ufundowana przez agencję WEZYR, czy weekendowe jazdy najnowszymi samochodami marki Hyundai.

Podczas targów przyznano również nagrody za „Innowacje Targowe” dla firm, które prezentowały swoją ofertę w nowatorski, niekonwencjonalny sposób. Pierwsza nagroda trafiła do firmy Dom Development, a kolejne miejsca zajęły GPI Wrocław i Partner Capital Group.

Organizator już dziś zaprasza na kolejną edycję „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM”, która odbędzie się 21-22 listopada w tym samym miejscu.

Galeria